В Обухові презентували фізкультурно-оздоровчий проєкт «Учнівська ліга «Здорова Україна»»

В Обухові на базі Академічного ліцею №5 відбулася презентація пілотного фізкультурно-оздоровчого проєкту «Учнівська ліга «Здорова Україна»». До заходу долучилися учні 5-их класів та вчителі середніх шкіл Обухівського району. Про це повідомляють у Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

Під час події були присутні представники Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства, Київської ОВА, Управління молоді та спорту, Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До спортивного заходу також приєднався заступник голови КОВА Віталій Власюк.

В Обухівському ліцеї на заході відбулися спортивні ігри між командами школярів та Матч зірок із флорболу, семінар-нарада щодо проведення Ліги та майстер-клас зі спортивних ігор у доджбол, корфбол, петанк, регбі-5, бадмінтон.

Наприкінці заходу організатори Ліги вручили громаді комплекти баскетбольних, футбольних та волейбольних м’ячів, набори для бадмінтону та ракетки для настільного тенісу. Також із подарунками долучилися представники Фонду Катерини Білоруської в рамках програми «Нова фізична культура».

Пілотний фізкультурно-оздоровчий проєкт проходить за сприяння Управління молоді та спорту Київської ОВА.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.