В Іванкові пограбували храм московського патріархату

Невідомі пограбували храм московського патріархату в Іванкові, що на Київщині, хоча вночі його й охороняли військовослужбовці. Про це повідомив журналіст Павло Смовж у Facebook.

«А от в Іванкові – після вчорашніх подій, коли мирно й тихо передавати церкву не захотів її настоятель Лонгін зі своїми людьми, й тому довелось іншим способом заходити в Храм Божий… – хтось цієї ночі проник у нього і забрав церковного начиння на суму близько 50 тисяч гривень. Хоч там і була виставлена на ніч охорона з поліцейських», – ідеться в коментарі місцевих.

Смовж зазначив, що приміщення Іванківського храму офіційно не було під охороною, проте військовослужбовці роти охорони Іванківського відділення Вишгородського райвійськкомату та місцева поліція вночі охороняли вхід із боку вулиці Толочина.

«Цей факт ще раз підтверджує те, що згадуване вище нічне проникнення з «чорного ходу» в церкву є банальною крадіжкою, здійсненою за всіма традиціями злодійської практики. Адже особисті речі настоятеля Лонгіна та деякі ікони виносились звідти ним та його вірянами привселюдно, тобто легально», – додав автор допису.

Нагадаємо, 6 травня рішенням Броварської міської ради призупинена діяльність Української православної церкви московського патріархату на всій території Броварської громади.

Фото ілюстративне, Dimitris Vetsikas.