В Ірпінській громаді провели першу установчу стратегічну сесію з відбудови

В Ірпінській громаді провели першу установчу стратегічну сесію з відбудови. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня, співзасновник Фонду відродження Ірпеня Володимир Карплюк.

«Сьогодні відбулася важлива подія для нашої громади – ми провели першу установчу Стратегічну сесію з відбудови Ірпінської громади. Зібрали 100 активних ірпінчан та фахівців з різних напрямків для обговорення та вирішення проблематики відновлення», – написав Карплюк.

Як стало відомо, під час сесії створили 10 комітетів – з питань транспорту, ЖКГ, урбаністики, економіки, освіти, культури, спорту, інклюзивності, екології та безпеки.

«Звертаюсь до жителів міста – кожен з вас може надати свої пропозиції та бачення для кожного з комітетів на ел.адресу irs.com2050@gmail.com з темою листа «Стратегія Ірпінь 2023». Наша головна мета полягає в тому, щоб забезпечити розвиток Ірпеня як сучасного, комфортного та безпечного міста на майбутні 20-30 років. Я вдячний учасникам за активну участь у заході та відданість своїй громаді. Ми продовжимо працювати разом для того, щоб зробити Ірпінь кращим місцем для життя та розвитку», – підсумував голова Інвестиційної ради.

Фото: Володимир Карплюк

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.