В Ірпінській бібліотеці відбулося літературно-мистецьке свято (фото)

9 березня у Ірпінській міській публічній бібліотеці імені Максима Рильського відбулося літературно-мистецьке свято «Боремось і поборемо з Кобзарем». Про це пише пресслужба Ірпінської міської ради.

У події взяли участь народний аматорський хор «Пам’ять», ансамбль народної пісні «Джерело», вихованці та викладачі дитячої школи мистецтв імені Михайла Вериківського, музикант і рекоструктор кобзарства Віталій Кобзар, поет та реп-виконавець Міха Невідомський, український письменник Сергій Мартинюк та психологиня Вікторія Семко.

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

«Поет найглибше і художньо найдосконаліше розкрив українську душу, осмислив минуле, сучасне і майбутнє України. Він подарував словам своїх віршів і поем незрівнянну красу мелодійності і співучості», — наголосила директорка Ірпінської міської публічної бібліотеки імені Максима Рильського Олена Циганенко.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

Також учні навчальних закладів Ірпінської громади виконали поезії Кобзаря.

«Дякуємо за чарівне виконання пісень на слова Шевченка викладачам дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського Людмилі Степановій та Андрію Степанову, та учениці школи Сніжані Брункель», — додала Олена Циганенко.

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять, люди грають на музичних інструментах та у приміщенні

Крім того, було представлено тематичні виставки «Кобзарева вічність», «Шевченко – художник», «Вишитий Кобзар», етноляльки Тетяни Федорової, які є героями поеми «Сотник» та п’єси «Назар Стодоля» і вишиті рушники з колекції майстрині Ганни Корженівської.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

Фото: Ірпінська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.