В Irpin Reconstruction Summit розповіли про відбудову 4 багатоповерхівок

Офіційна робоча група Ірпінської міської ради Irpin Reconstruction Summit разом з фондом Terre des Hommes Italia розповіли про відновлювальні роботи на чотирьох багатоповерхових будинках громади, що охоплюють 450 квартир, де проживає 1230 мешканців, що становлять 2% населення Ірпеня. Про це повідомляє Irpin Reconstruction Summit на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Роботи проводять в багатоповерхівках: ОСББ «Еверест» на  вул. Тургенівська 10, ОСББ «Мінерал» на вул. Мінеральна 11а, ОСББ «Затишок» на вул. Мінеральна 18 та ЖК «Аристократ» на вул. Давидчука 15б.

«За час активних робіт з відновлення будинків станом на сьогодні замінено 457 метрів квадратних пошкоджених вікон, а також відповідно до запитів кожного з будинків на даний момент виконано ряд робіт: утеплено 2 250 метрів квадратних фасадів, відновлено 992 метри квадратні покрівлі будинків, замінено та встановлено 30 вхідних дверей, виконано ремонт та відновлення в понад 1000 метрів квадратних даху, в одному з будинків облаштована нова енергоефективна котельня, яка використовується, в тому числі, і для опалення квартир», — йдеться у повідомленні.

Інженерка-проєктна менеджерка IRS Олена Ямпольська додала, що роботи проводяться у складних погодних та технічних умовах. Але завдяки підтримці міста та розуміння ситуації підрядниками та постачальниками, вони планують закінчити роботи протягом місяця.

Фото: Irpin Reconstruction Summit

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.