В Ірпені зоозахисники будуть роздавати корм для котів та собак

Цієї п`ятниці, 29 квітня, в Ірпені представники ГО “Зоопатруль Україна” будуть роздавати корм для котів і собак. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин у Telegram.

«Друзі, турбуємося не лише про людей, але й про тварин нашої громади. Тому хочу повідомити, що цієї п’ятниці, 29 квітня, на центральній площі Ірпеня (біля пам’ятника Шевченку) з 12:00 до 14:00 представники ГО “Зоопатруль Україна” роздаватимуть корм для котів та собак. Приходьте самі і передайте друзям та сусідам», – розповів очільник.

«Зоопатруль» – це зоозахисна організація волонтери якої, ризикуючи життям, під час війни рятують тварин від вірної гибелі. Вони кожного дня відшукують в покинутих будинках домашніх улюбленців та намагаються їх звільнити та накормити. Крім того, виїздна бригада вивозить постраждалих за межі України та займається пошуком старих, або нових господарів.

Вчора спеціалісти «Зоопатруль» врятували домашніх тварин, які два місяці без їжі сиділи в ірпінській квартирі. Врешті-решт все закінчилося добре.

Фото: pexels