В Ірпені відбудеться пресконференція щодо ремонту житлових будинків

30 січня о 10:00 відбудеться пресконференція щодо ремонту житлових будинків в Ірпені. Про це повідомляють у пресслужбі проєкту Irpin Reconstruction Summit.

Організатори заходу Terre des Hommes Italia, Ірпінська міська рада та Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine

Спікерами стануть Олександр Маркушин – міський голова Ірпеня; Enzo Dell’Acqua – керівник проєкту Terre des Hommes; Мартіна Маноккі – менеджер програми Terre des Hommes; Олена Ямпольська – керівник проєкту CSC/IRS; Михайло Сапон – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ірпінської міської ради; Saviano Abreau та Petro Riabukhin – представники Ukraine Humanitarian Fund.

Представники проєкту з реконструкції Irpin Reconstruction Summit та італійського фонду «Terre des Hommes Італії» презентують результати реконструкції 4 будівель в Ірпені, які постраждали від російського вторгнення. Вони представлять фото- та відеозвіт про хід робіт на відреставрованих об’єктах, а також озвучать подальші плани організацій.

Організатори заходу зазначають, що роботи велися протягом останніх 3 місяців. Тепер завдяки Terre des Hommes Italy, CSC, Ірпінській міській раді та Irpin Reconstruction Summit понад 1200 людини у 450 квартирах Ірпеня вже отримали можливість знову жити у власних домівках.

Проєкт підготовки до зими профінансовано Українським гуманітарним фондом.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.