В Ірпені пройшло дитяче спортивне свято: учасники познайомились із зіркою баскетболу

В Ірпені відбулося велике дитяче спортивне свято, організоване ГО «Епіцентр дітям»: юні спортсмени брали участь у змаганнях з футболу та баскетболу. Про це написав мер міста Олександр Маркушин у своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що у спортзалах Ліцею №1 і Ліцею №2 змагалися на вправність вихованці соціально-спортивних шкіл Фонду Реал Мадрид з Ірпеня та Києва.

Також організатори заходу познайомили дітей з амбасадором баскетбольного напрямку в соціально-спортивній школі Фонду Реал Мадрид, чемпіоном НБА, зіркою «Лос-Анджелес Лейкерс» Станіславом Медведенком.

«Натхненні зустріччю із світовою зіркою спорту вихованці школи Фонду Реал Мадрид з Ірпеня перемогли своїх суперників в обох групах у футболі. В баскетболі в одній групі зіграли в нічию, а в другій також здобули перемогу. Вітаю і пишаюся!» — наголосив Маркушин.

Також міський голова подякував ГО «Епіцентр дітям», зокрема віцепрезиденту Тарасові Герезі та члену правління Андрію Карікову, за надану можливість ірпінським дітям займатися в соціально-спортивній школі Фонду Реал Мадрид.

За його словами, такі школи працюють лише в чотирьох містах України: Києві, Тернополі, Хмельницькому та Ірпені.

Фото: Олександр Маркушин

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.