ППО

Усі виявлені повітряні цілі, які рухалися в напрямку Києва, були знищені — КМВА

Усі виявлені повітряні цілі, які рухалися за 19 днів травня в напрямку Києва, були знищені. Про це повідомили у пресслужбі КМВА.

«Десята повітряна атака на столицю за 19 днів травня! З інтервалом між останніми – менше доби. Така травнева інтенсивність «повітряного вогню» ворога по Києву. Остання повітряна тривога в столиці повʼязана із застосуванням агресором БПЛА», – йдеться у повідомленні.

За попередніми даними, рашисти знову запустили по столиці баражуючі боєприпаси «Shahed».

«З тактичного огляду, це був напад у кілька хвиль, з короткими інтервалами між атаками. Такою тактикою кремлівське зло намагається виснажити нашу ППО, а також психологічно впливати на цивільне населення. Не дочекаються! Усі виявлені повітряні цілі, які рухалися в напрямку Києва, були знищені силами і засобам нашої протиповітряної оборони. Ударів по Києву не допущено! Дякуємо захисникам неба за відмінну роботу! Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються. Слідкуйте за новими повідомленнями. Неухильно дотримуйтеся правил безпеки при оголошені повітряної тривоги! Бережіть себе і близьких, щоденно наближайте мир в Україні після нашої Перемоги», – Сергій Попко, начальник КМВА.

Фото ілюстративне

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.