Усі столичні служби готові до зниження температури та працюють у посиленому режимі — Кличко

У Києві сьогодні суттєво похолодає. За прогнозом синоптиків, уночі температура повітря опуститься до 11 градусів нижче нуля. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

За його словами, всі служби готові до зниження температури, тому працюють у посиленому режимі, щоб кияни постійно отримували всі потрібні послуги.

«Наразі домівки киян забезпечені тепло-  та водопостачанням. Відключення світла відбувається відповідно до стабілізаційних графіків ДТЕК. Енергетики наголошують, що в умовах зниження температури навантаження на електромережі зростатиме. Тож споживати електроенергію необхідно свідомо. Зокрема, аби уникнути аварійних відключень», — зазначив він.

Також аварійні служби функціонують цілодобово та готові оперативно реагувати на проблеми на міських мережах. Готуючись до опалювального сезону, Київ збільшив склад аварійної служби «Київтеплоенерго». Керуючі компанії, які обслуговують житловий фонд, також придбали додаткові аварійно-ремонтні авто для роботи взимку.

«На випадок надзвичайної ситуації та тривалої відсутності електрики й опалення в столиці працюють 530 пунктів обігріву. Які оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням, аби люди могли зігрітись, підзарядити гаджети, випити чаю. Додатково працюють ще понад 100 пунктів, які забезпечують підприємці», — додав Кличко.

Фото: Київська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.