Ірпінь: нове символічне графіті

Українські захисники – котики: вуличні художники створили графіті в Ірпені

Відомі українські вуличні художники Андрій Присажнюк (AndCat) та Станіслав Видиборець (Слікез) створили графіті в Ірпені, метафорично присвятивши його захисникам України. Про це стало відомо з їх повідомлення в соцмережі.

«Дуже приємно було зустрітися з давнім другом і разом зробити роботу. В нинішній час дуже важливо триматися і підтримувати один одного. Конект, як ніколи, стає важливою складовою графіті-спільноти в реаліях сьогодення. Цінуйте зустрічі з хорошими і близькими людьми. А безпеку цих зустрічей в мирних містах і селах вам забезпечать сили ППО. І не забувайте: роботу ППО може знімати тільки робітник ППО», – прокоментував Станіслав Видиборець.

«Не люблю малювати графіті в рукавичках. Після того, як ми зробили ці шматки, я спустився до річки, щоб добряче відчистити руки піском-скрабом та вимити їх. Скажу вам чесно, запах був ще той. Але буквально за декілька хвилин прийшло усвідомлення того, що я міг би і не мати такої нагоди та щастя полоскати руки в річці Ірпінь. Візуально за рік в місті багато що змінилося, хоч і лишилося безліч рубців», – прокоментував Андрій Присажнюк.

Фото: Андрій Присажнюк.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.