«Українська держава веде війну проти Бога»: як Василь Ломаченко став держзрадником

Ексчемпіон світу у трьох дивізіонах та олімпійський чемпіон 2008 та 2012 років з боксу Василь Ломаченко включений до Реєстру держзрадників Руху «ЧЕСНО». Про це стало відомо зі статті на сайті Руху «Чесно».

«Підставою для внесення боксера до Реєстру стала його публікація в Інстаграм відео проповіді митрополита Лонгіна, архієрея УПЦ Московського патріархату. Митрополит стверджує, що «українська держава розпочала війну проти Бога, проти церкви господньої та проти українського народу». У дописі боксер закликає підписників «показати, наскільки вони вірні Батькові нашому небесному і Матері нашої церкви, чи справжні ми православні, і чи віримо ми взагалі по справжньому в Бога, і наскільки ми віддані Йому». Після хейту в коментарях Ломаченко зробив пост із ключовою заявою: «Той, хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає. Усі мають вуха, але не всі мають вуха, щоб слухати»», – ідеться в повідомленні.

Раніше Ломаченко також публікував фото Митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки, проти якого введенно санкції РНБО. Разом із тим боксер вітав підписників з Днем Збройних сил України. А на  також початку повномасштабного вторгнення росії в Україну долучився до лав Тероборони Білгорода-Дністровського.

Фото: інстаграм Василя Ломаченка.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.