Украв землю в Національної академії аграрних наук України: судитимуть мешканця Київщини

За процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Київщини за фактом шахрайства, використання завідомо підробленого документа та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 209, ч. 4 ст. 358 КК України). Про це повідомляє Київська обласна прокуратура

«Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, використовуючи підроблений державний акт, приватизував земельну ділянку державної власності на території Білоцерківського району. Ця земля, площею майже 19 га, перебувала у постійному користуванні Національної академії аграрних наук України.  Її вартість становить понад 1,8 млн грн. Надалі чоловік передав цю земельну ділянку в якості статутного капіталу до очолюваного ним товариства з обмеженою відповідальністю. Він  здійснив поділ вказаної земельної ділянки на дві та продав її фермерському господарству», – ідеться в повідомленні.

Судом першої інстанції задоволено позов прокурора про повернення у державну власність незаконно отриманої земельної ділянки. Досудове розслідування здійснюється слідчими Білоцерківського райуправління ГУ Нацполіції в Київській області.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.