Крадіжка в ЗСУ

Украв у захисників України 100 000 грн: у Києві зловмиснику повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру киянину, який шляхом обману заволодів грошовими коштами військовослужбовців Збройних сил України під виглядом інтернет-продажів (ч. 3 ст. 190 КК України). Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

«Установлено, що для здійснення шахрайських дій зловмисник видавав себе за представника інтернет-магазину з продажу військової амуніції та спорядження. Побачивши на сайті магазину зацікавленість в товарі з боку потенційного покупця, шахрай звертався до нього особисто через месенджер, пропонуючи придбати товар. Після отримання оплати зловмисник одразу припиняв виходити з покупцями на зв’язок, а гроші привласнював», – ідеться в повідомленні.

Наразі слідством зібрано докази щодо вчинення підозрюваним шахрайських дій стосовно 8 військослужбовців. Проте кількість ошуканих громадян може бути значно більшою. Орієнтовна сума збитків становить близько 100 тисяч гривень. За місцем мешкання підозрюваного проведено обшуки, у ході яких вилучено комп’ютерну техніку та мобільний телефон. Слідчі дії тривають.

Фото: Київська міська прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.