Подільський міст: корупція

Украв у Києва 36 млн грн: генпідрядника з ремонту Подільського мосту судитимуть за розтрати

У Києві судитимуть керівника генпідрядної організації за обвинуваченням у розтраті коштів тергромади через завищення вартості робіт під час будівництва Подільського мосту згідно з ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

«У листопаді 2019 року генпідрядник залучив підрядні організації для нібито надання послуг з використання найманого нестандартного обладнання з машиністами та допоміжним персоналом, що забезпечують безпечний демонтаж/монтаж металоконструкцій облаштування арки на Подільському мосту. Протягом 2020 року на підставі підписаних актів здачі-приймання виконаних робіт підрядники отримали їх оплату. При цьому посадові особи цих підприємств завищили обсяги виконаних робіт.

Відповідно до висновку комплексної судової будівельно-технічної та економічної експертизи територіальній громаді роботи на загальну суму понад 36 млн грн документально не підтверджуються. Цим спричинено збитки бюджету Києва на зазначену суму. Крім того, у грудні 2020 року генпідрядник підписав акти приймання виконаних будробіт, до яких внесені відомості про необґрунтоване завищення витрат на монтаж балок автопроїзду. За висновками експертизи необґрунтоване завищення вартості вказаних робіт становить понад 3 млн грн», – ідеться в повідомленні.

До суду скеровано обвинувальні акти відносно двох субпідрядників. У межах слідства зусиллями прокуратури забезпечено реальне відшкодування ними збитків на суму 3 млн грн. Досудове розслідування відносно директора КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» наразі триває.

Фото: Київська міська прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.