Допомога дітям-сиротам

Украли у дітей-сиріт 200 000 гривень: прокуратура заявила позов до Управління освіти Подільської РДА

Подільська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду позов про визнання протиправною бездіяльність Управління освіти Подільської РДА та зобов’язання виплатити 15 дітям із статусом сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, гарантовану державою одноразову грошову допомогу. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

«Чинним законодавством передбачено, що випускники навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечуються одноразовою грошовою допомогою в розмірі 6 прожиткових мінімумів. У 2020-2022 роках 15 дітей вказаної категорії закінчили навчання у закладах середньої освіти, які розташовані на території Подільського району міста Києва. Однак, як встановила окружна прокуратура, жодному випускнику із числа дітей вказаної категорії одноразова грошова допомога впродовж 2020-2022 років Управлінням освіти Подільської РДА не виплачувалася», – ідеться в повідомленні.

Фактично бездіяльність органу місцевого самоврядування призвела до порушення прав та інтересів найбільш незахищеної категорії дітей. Загальна сума невиплаченої дітям допомоги становить понад 200 тис. гривень. На цей час Київським окружним адміністративним судом відкрито провадження у цій справі.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.