Украли 1,2 млн у Києва на реконструкції «Наталки»: підрядникам та інженеру технагляду повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва керівникам 2-х підприємств та інженеру технагляду повідомлено про підозру у службовому підробленні, неналежному виконанні службових обов’язків та привласненні бюджетних коштів, виділених на відновлення парку «Наталка» в Оболонському районі Києва (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України). Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

«Згідно із матеріалами досудового розслідування, підрядна та субпідрядна організації на замовлення комунального підприємства проводили будівельні роботи з реконструкції парку «Наталка». Після завершення реконструкції керівники вказаних організацій завищили обсяги та вартість проведених робіт. Вказані дії залишились поза увагою особи, що від імені замовника мала перевіряти відповідність внесених у документи відомостям щодо фактично виконаних робіт.

Внаслідок таких дій з місцевого бюджету було безпідставно перераховано понад 1,2 млн грн, що підтверджено висновком судової економічної експертизи», – ідеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо застосування до підозрюваних запобіжних заходів. Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Шевченківського УП ГУ НП у місті Києві.

Фото: Київська міська прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.