У вересні «Нафтогаз» відкриє перші 30 АЗК під брендом U.GО у Києві та області

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» розпочинає експериментальний запуск автозаправних комплексів (АЗК) на основі арештованої мережі Glusco під власною торговою маркою U.GO. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що перша черга з 30 АЗК почне працювати у Києві та області у вересні, а решта – за результатами узгодження усіх необхідних юридичних процедур з Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

У травні уряд передав в управління ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» 172 об’єкти арештованого в рамках кримінального провадження майна ТОВ «Глуско Україна» та ТОВ «Глуско Ритейл». Серед них – 126 будівель АЗК, недобудови, земельні ділянки та майно, які розташовані в різних областях України, в тому числі, на тимчасово окупованих територіях та в зоні бойових дій.

«Перші АЗК під брендом U.GO розпочали роботу у 2017 року в Харкові та області. Торговельна марка U.GO належить АТ «Укргазвидобування». З 2022 року права на її використання має також ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг», в планах якого – розширення мережі в інших регіонах. Обидва товариства у складі «Нафтогазу» самостійно обиратимуть постачальників для мереж АЗК в своєму управлінні та проводитимуть самостійну цінову політику», – йдеться в повідомленні.

Фото: Нафтогаз

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.