У Васильківській громаді відбулася апаратна нарада: що було обговорено

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, поліції, медичних установ і старост. Про це повідомила вона на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що увагу приділили важливим питанням життєдіяльності жителів Васильківської громади.

За її словами, останній масований удар ворога 14 січня завдав значної шкоди роботі енергосистеми. Це призвело до того, що дефіцит електроенергії зріс ще більше. Зараз по розподілу діють знижені ліміти електроспоживання, щоб зберегти роботу енергосистеми і не погіршити ситуацію ще більше.

Возможно, это изображение 1 человек, сидит и в помещении

«Ще раз звертаюсь до усіх жителів громади, що ми всі зараз живемо в рівних умовах, на сьогодні діють графіки екстрених відключень. Маємо набратись витримки. Енергетики працюють над відновленням постачання електроенергії та стабілізацією ситуації», — зауважила міський голова.

Крім того, всі котельні наразі в роботі, тому будинки з теплом. Водопостачанням також забезпечені, крім деяких вулиць, де виникли аварійні ситуації. Там працюють аварійні бригади.

Возможно, это изображение 5 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении

Також у громаді проводяться рейди та перевірки з метою додержання підприємствами, установами, організаціями законодавства у сфері благоустрою щодо неналежного санітарного стану територій, влаштування звалищ сміття обабіч доріг.

«Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів продовжено зимові канікули включно по 29 січня. З 30 січня діти виходять на навчання. Станом на 16 січня 2023 року на території нашої громади вже відновили свою роботу 6 закладів дошкільної освіти. Позашкільні заклади та спортивні секції працюють згідно своїх графіків», — додала Наталія Баласинович.

Возможно, это изображение 9 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении

Вона також закликала людей не ігнорувати повітряні тривоги і довіряти лише офіційним джерелам інформації, адже ворог є підступним та цинічним.

«Особливу увагу звертайте на людей, які, в тих чи інших місцевих групах, розпитують про місцезнаходження якихось об’єктів або іншу інформацію. Зазвичай ці «люди-боти» щойно зареєстровані, тому не коментуйте, а навпаки блокуйте», — наголосила очільниця громади.

Фото: Наталія Баласинович

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.