У Требухові відкрили виставку творчих робіт родини Бабичів

У Требухові відкрилась виставка творчих робіт родини Бабичів. Про це пише «Трибуна – Бровари».

Як стало відомо, виставка робіт майстрів-аматорів прикладного мистецтва родини Бабич із села Переможець у Будинку культури представлена виробами з лози, художніми полотнами та зразками української вишивки.

«Родина Бабичів надзвичайно талановита: на виставці можна побачити роботи п’ятьох членів родини. Це і плетені кошики та предмети побуту Петра Бабича, і картини його брата-близнюка Павла. Подушки, рушники і картини вишиті гладдю, хрестиком і бісером сестер Анни і Марії Бабич, а також Маріїної доньки Тетяни», – йдеться у повідомленні.

За словами директора БК Валентини Бабич, роботи майстрів-аматорів передають справжній дух українського народу, вказують на його глибоке коріння і велике різноманіття талантів української землі.

«Нащадки мають зберігати і примножувати навички роботи в різних прикладних мистецтвах: різьбярству, художньому куванні, вишивці та інших видах народних промислів. Ця виставка стала початком знайомства жителів громади з творчістю співвітчизників. Пані Бабич планує і в подальшому розвивати цей напрямок культури в районі», – додала вона.

У рамках відкриття виставки, місцева поетеса Надія Кольцова зачитала декілька власних віршів, а бард Володимир Булавка виконав під гітару пісню.Також на відкритті Петро Бабич власноруч провів для дітей майстер-клас із плетіння лози.

Виставка у фойє Будинку культури села Требухів триватиме з 21-го до 31-го березня.

Час роботи – з 10:00 до 16:00.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.