Таращанська лікарня

У Таращанській лікарні розпочала роботу спостережна рада: що це значить?

Минулого тижня відбулося перше засідання спостережної ради КНП Таращанської міської ради «Таращанська міська лікарня». Про це повідомляє Таращанська МТГ.

Зазначають, що метою діяльності спостережної ради є сприяння реалізації права громадян, громадських організацій на участь в управлінні підприємством, що здійснює свою діяльність у сфері охорони здоров’я.

Згідно порядку денного на першому організаційному засіданні було обрано голову спостережної ради, ним став депутат Таращанської міської ради Якименко Олег Васильович, заступником голови обрано  Потеряйко Світлану Анатоліївну, керуючу справами виконавчого комітету Таращанської міської ради та секретарем спостережної ради обрано Глобенко Олену Григорівну, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Таращанської міськоі ради.

Як повідомляють, за результатами засідання вирішено розробити план роботи спостережної ради та підготувати проблемні питання, які виникли у КНП ТМР «Таращанська міська лікарня», над якими необхідно працювати для покращення роботи медичного закладу.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.