У Славутичі запускають акцію «Одноденний заробіток – на потреби наших захисників»

Рада волонтерів Славутича закликає славутичан долучатися до акції «Одноденний заробіток – на потреби наших захисників». Про це повідомляє Славутицька міська рада.

«Рада волонтерів займається гуманітарними та технологічними потребами міста. Наразі передусім потребами славутичан, які захищають Україну в ЗСУ та на передовій. Часто буває, що на полі бою виникають термінові потреби. Щоб мати можливість швидко відповідати на термінові запити, ми хочемо створити певний запас – фонд коштів для вирішення нагальних потреб. Тому закликаємо кожного працевлаштованого славутичанина 1 раз на місяць перераховувати одноденний заробіток до Благодійного Фонду «Славутич. ЧАЕС. Розвиток». Своєчасна реакція на запити наших захисників нерідко зберігала їм життя та щодня наближає нашу Перемогу», – ідеться в повідомленні.

Раду волонтерів міста Славутич координує Віктор Одиниця. До її складу входять волонтери, військові, благодійники, представники громадськості та бізнесу і професійна спільнота міста.

Благодійний Фонд «Славутич. ЧАЕС. Розвиток» було засновано 1998-го року спільним рішенням Первинної профспілкової організації Чорнобильської АЕС, МГО «Громадська рада з розвитку міста», ГО «Спілка виробників товарів та послуг» та Ради підприємців м. Славутича. Наразі робота Фонду спрямована на потреби українських захисників. Усі звіти про збір та витрати коштів, отриманих в результаті акції, будуть опубліковані на сайті БФ «ЧАЕС.СЛАВУТИЧ.РОЗВИТОК» і в соціальних мережах організацій-партнерів благодійного фонду.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.