У Славутичі привітали рятувальників

Напередодні Дня працівників цивільного захисту міський голова Юрій Фомічев нагородив кращих рятувальників та рятувальниць особового складу 63 Державної пожежно-рятувальної частини Славутича. Про це повідомляє Славутицька міська рада.

«В умовах війни працівники цивільного захисту самовіддано та відважно виконують свій професійний обов’язок. Вони рятують життя та попереджають трагедії, а їх важка праця та професіоналізм викликає повагу і шану. Вітаємо всіх працівників цивільного захисту, що присвятили своє життя благородній справі. Дякуємо за вірне служіння місту, за проведені «Уроки безпеки» у навчальних закладах міста. Бажаємо щастя, витримки, віри та мирного неба над головою. Все буде Україна!», – ідеться в повідомленні.

Професія рятувальника об’єднує мужніх та сильних людей, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Фото: Славутицька міська рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.