виставка

У німецькому місті Лейпцигу відкрили фотовиставку «Київ – незламне серце Європи»

У німецькому місті Лейпцигу відкрили фотовиставку «Київ – незламне серце Європи». Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Лейпциг став п’ятим німецьким містом, де відкрилася виставка «Київ – незламне серце Європи», яку підготував Департамент суспільних комунікацій КМДА. На фотографіях зображено життя мешканців столиці та приміських містечок в умовах російської агресії. Основна увага приділяється не руйнуванням Києва та області, а продовженню життя в цих регіонах, попри руйнування.

Як повідомляє Департамент, експозиція розміщена у Stadtbüro (відкритий громадський простір) міста. Виставка організована за сприяння муніципалітету Лейпцига та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

«Сьогодні дуже важливо вести боротьбу з агресором і на інформаційному фронті, демонструвати правду про злочини проти людяності, які коїть росія на території України. Наша мета – показати за допомогою цієї виставки Київ як уособлення головного форпосту боротьби за незалежність у війні з рф. Показати, що війна просто зараз триває в самому серці Європи, тому маємо разом докладати зусиль для нашої спільної перемоги», – наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

У виставці використано роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.

Фото: КМДА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.