У ніч на 1 січня в Києві було два випадки падіння уламків ракети

В ніч на 1 січня 2023 року у Києві було зафіксовано два випадки падіння уламків ракети. В обох випадках  – без постраждалих. Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

За його словами, у Шевченківському районі пошкоджено автомобіль, а у Дніпровському падіння уламків руйнувань не спричинило.

«У Подільському районі міста, попри неодноразові попередження правоохоронних органів, знайшлися люди, яким закортіло салютів. За інформацією поліції, місцевий мешканець знехтував забороною використання піротехнічних виробів під час дії воєнного стану. Чоловіка, що запускав салюти, затримали. Тепер йому загрожує до п‘яти років позбавлення волі», — йдеться у дописі.

Також міський голова додав, що вночі столицю, окрім поліції, патрулювала також «Муніципальна охорона». На добовому чергуванні перебували 149 її працівників. 17 мобільних груп швидкого реагування здійснювали патрулювання містом, із них 15 екіпажів патрулювали саме в новорічну ніч.

Кличко звітує, що за всю ніч патрульні виявили 116 порушників комендантської години. В них перевірили документи, одного з порушників передали Національній поліції.

Також 12 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» брали участь в ліквідації наслідків обстрілів столиці. Загалом за добу рятувальники відпрацювали 8 виїздів.

Фото: Андрій Нєбитов

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.