У Макарові заключили угоду на 15 млн євро: на що підуть кошти

Сьогодні, 22 березня, до Макарова прибули Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні, Хлої Алліо, керівник відділу програм допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні та Станіслав Тошков, координатор сектору економічної співпраці та співробітництва з міжнародними фінансовими установами Представництва ЄС в Україні для підписання угоди вартістю понад 15 мільйонів євро на будівництво двох зруйнованих внаслідок збройної агресії рф садочків, капітального ремонту Макарівського ліцею №2, терапевтичного та поліклінічного корпусів нашої лікарні. Про це повідомляє макарівський голова Вадим Токар.

«Сьогодні відбулася історична і по-справжньому доленосна для нас подія, якій передували багато перемовин, зустрічей та обговорень. Я щиро вдячний нашим міжнародним партнерам за високу довіру та значущий вклад у відбудову Макарівської громади. Переконаний, що за такої підтримки з боку ЄС ми зможемо якнайшвидше подолати наслідки збройної агресії рф», – ідеться в повідомленні.

Представники ЄС відмітили, що розмір цього контракту є найбільшим серед усіх угод між ЄС та місцевими громадами в Україні.

Фото: Вадим Токар.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.