У Макарові відновлюють вивіз сміття з приватного сектору

У Макарові відновлюється вивіз побутового сміття з приватного сектору вже з наступного тижня. Про це повідомляє ТОВ «Екосервіс Груп».

Вивіз розпочнеться з 13 червня, графік лишається незмінним.

«ТОВ «Екосервіс груп» з розумінням ставиться до ситуації спричиненої наслідками військової агресії росії і ми докладаємо максимум зусиль для ліквідації наслідків руйнувань, але, на жаль, ресурси підприємства є вичерпними. Криза на ринку пального та обов’язки перед нашими співробітниками у виплаті заробітної плати (більшість з яких є мешканцями Макарова, Бородянки, Горенки, Мощуна, чиї будинки теж зазнали руйнувань російськими градами), не залишають нам можливості надавати послуги з вивезення сміття на волонтерських засадах», — пише ТОВ «Екосервіс Груп».

Компанія просить жителів вчасно сплачувати за вивіз сміття, що забезпечить безперебійну роботу її працівників.

Службовці ЗСУ та ТРО, а також члени їхніх родин звільняються від сплати за послуги до кінця воєнного стану. Для цього потрібно надати відповідні документи.

Від сплати за вивіз сміття до кінця року звільнені власники будинків, чиє житло повністю зруйноване внаслідок нападу росіян. Для цього теж потрібно надати документ чи хоча б фото.

«Ми намагатимемось спланувати найбільш оптимальний маршрут так, щоб автомобіль міг під‘їхати до кожного двору де укладено договір. Тож величезне прохання — не виносити сміття аби як на купи і під сортувальні дзвіночки, не перетворювати Макарів на стихійне сміттєзвалище», — пише ТОВ «Екосервіс Груп».