У Київській ОВА обговорили питання узгодження перереєстрації права користування лісогосподарськими землями й використання лісових ресурсів

У Київській ОВА пройшла робоча нарада з питань узгодження перереєстрації права користування землями лісогосподарського призначення, використання лісових ресурсів, розширення мережі території та об’єктів природно-заповідного фонду та організації ведення мисливського господарства на території пристоличного регіону. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Як стало відомо, захід відбувся під головуванням заступника очільника Київської обласної військової адміністрації Сергія Білецького.

Участь у нараді взяли представники Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, Департаменту екології та природних ресурсів КОВА, Департаменту містобудування та архітектури КОВА та лісогосподарських філій області.

Під час зустрічі обговорили питання щодо налагодження співпраці на всіх рівнях у галузі лісового господарства, зокрема, для:

  • забезпечення оперативної координації дій та ефективного використання лісових ресурсів;
  • організації роботи лісогосподарських філій;
  • перереєстрації права користування землями лісогосподарського призначення;
  • розширення мережі території та об’єктів природно-заповідного фонду;
  • збереження тваринного світу.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.