У Київській області зростає кількість хворих на Covid-19

На Київщині збільшується кількість хворих на Covid-19. Підвищення статистики хвороби зафіксовано в шести районах області. Про це повідомляє пресслужба Фастівської міської ради.

На території Фастівської громади поки реєструються поодинокі випадки захворюваності, проте в інших регіонах ситуація значно гірша.

  • У Білоцерківському районі зафіксовано 225 випадків за останній тиждень.
  • У Фастівському – 53 випадки.
  • В Обухівському – 123 випадки.
  • У Броварському – 62 випадки.
  • В Бориспільському – 41 випадок.
  • У Вишгородському – 41 випадок.

Лікарі закликають дотримуватися протиепідемічного режиму – використовувати антисептики для рук, маски, перебуваючи в місцях скупчень людей. А також закликають вакцинуватися.

«Епідситуація є достатньо тривожною, тому що шириться новий підвид Омікрону. Вчені вважають його найагресивнішим і найбільш небезпечними COVID-штамом, який має численну кількість субваріантів, поширюється з неймовірною швидкістю. Його заразність, тяжкість протікання і відхилення від імунітету вивчаються. Більше хворіють молоді люди та люди з хронічними захворюваннями та послабленим імунітетом. Першими ознаками може бути біль у горлі , хриплий голос, підвищена температура, рідко – кашель , іноді втрата /спотворення нюху та /або смаку», – зауважують у Фастівській міській раді.

Фото з відкритих джерел.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.