Затвердили порядок в'їзду на Труханів

У Києві затвердили порядок в’їзду транспорту на Труханів острів: що зміниться

Київрада визначила порядок в’їзду, виїзду та переміщення механічних транспортних засобів на територію Труханового острова. Таке рішення підтримали 73 депутати, пишуть на сайті Київради.

За словами заступника міського голови – секретаря Київради Володимира Бондаренка, територія Труханового острова є пішохідною зоною, на якій діє обмеження швидкості для транспортних засобів, встановлено відповідні дорожні знаки згідно з затвердженою схемою організації дорожнього руху.

«Труханів острів є ландшафтним заказником місцевого значення. Важливо мінімізувати велике транспортне навантаження на пішохідну зону вулиці Труханівської. Це сприятиме підвищенню рівня безпеки тих, хто обрав для себе цю локацію як зону відпочинку. Острів має стати комфортною зоною для дозвілля дітей та дорослих. Мешканці та гості міста вільно мають прогулюватись територію, без страху, що тут небезпечно роз’їжджають авто», – зазначив Бондаренко.

Тож відтепер в’їзд механічних транспортних засобів на територію Труханового острова та виїзд з неї буде здійснюватись виключно через автоматичний пункт пропуску.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.