У Києві відбудеться презентація тизер-трейлера фільму «БУЧА»

У вівторок, 13 вересня, у Києві відбудеться презентація тизер-трейлера фільму «БУЧА». Про це йдеться на сайті медіа Realist.

Захід пройде о 18:00 в кінотеатрі «Оскар», що в ТРЦ Gulliver (7 поверх) за адресою: Спортивна площа, 1а, м. Палац Спорту.

Представлятимуть стрічку її творці – кінопродюсер Олександр Щур та режисер Станіслав Тіунов.

«БУЧА» це фільм, знятий на основі реальних подій, що відбувалися у Бучі, Ворзелі, Гостомелі та Ірпені під час російської окупації у лютому-квітні 2022 року.

У фільмі розповідається про порятунок 203 місцевих мешканців Костянтином Гудаускасом – громадянином Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні та проживає в Бучі. Завдяки своєму казахстанському паспорту він мав нагоду проїжджати на окуповану рф територію та вивозити мирних жителів. Костянтин не лише рятував людей, а й на власні очі бачив увесь жах війни та окупації – вбивства, пограбування, зґвалтування.

«У кінострічку також буде включена сцена порятунку відомого українського композитора Ігоря Поклада, який під час трагічних подій перебував у своєму будинку в Ворзелі», розповідають творці картини.

Додають також, що трейлер-тизер драми був знятий на кошти американських інвесторів. Подальше фінансування виробництва фільму також буде реалізовано виключно коштом іноземних інвесторів та меценатів.

Зйомки фільму заплановані на грудень-січень, а премʼєра відбудеться на роковини трагедії.

Фото: Realist

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.