У Києві перейменували одну з вулиць на честь льотчика Геннадія Матуляка

У Києві перейменували одну з вулиць у Святошинському районі на честь Героя України, льотчика першого класу, підполковника Геннадія Матуляка. Про це повідомляє видання Арміяinform.

Командир авіаційної ескадрильї, один із найкращих льотчиків підрозділу, 25 лютого був збитий окупантами після виконання завдання на Київщині. Перед цим підполковник Матуляк завдав ракетно-бомбового удару по скупченню техніки та живої сили противника. Льотчик відвів підбитий літак від житлових будинків, свідомо жертвуючи власним життям.

Мешканці одного із сіл Вишгородського району розповіли вдові льотчика-аса, що саме відбувалось у небі Київщини, коли загинув її чоловік.

«Під час повітряного бою російський винищувач влучив у літак Геннадія. Чоловік почав виводити літак, аби захистити село, адже під ним розташувався великий розважальний комплекс. Уже навіть встиг потягнути катапульту, аж тут сталося друге влучання, яке не залишило йому шансів вижити. Літак спалахнув. Місцеві жителі на власні очі бачили, як він падає просто на них і як пілот рятує сотні життів, витягуючи його далі від населеного пункту. Машина врізалася в землю за кілька кілометрів від села, у лісосмузі. Вже за 15 хвилин люди підбігли до місця катастрофи», — йдеться у дописі.

Фото: Арміяinform

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.