У столиці на Львівській площі в модерністській будівлі відкрили заклад «Трамвайна»: продають 3 види шаурми

Ресторатор Алекс Купер відкрив заклад «Трамвайна» у будівлі колишньої трамвайної диспетчерської на Львівській площі в Києві. Про це повідомляє Хмарочос.

У закладі продають три види шаурми під назвами «Ізраїльський трамвай», «Київський трамвай» і «Французький трамвай», кожна з яких коштує 160 гривень. До неї можна взяти пиво (95 гривень), негроні, айран, лимонад.

Торік, готуючи відкриття закладу, Алекс Купер повідомляв, що не планує нічого реконструювати чи надбудовувати — приміщення просто відремонтують.

На сайті Мапи зараз з’явився 3D-скан трамвайної диспетчерської від архітектора Сергія Ревенка.

Модерністську будівлю звели у 1982 році за проєктом Яноша Віга. Вона виконувала функції трамвайної диспетчерської протягом 14 років.

У 1996 році трамвайну лінію, що йшла зі Львівської площі, закрили, а з 2000-х років у споруді облаштували ресторан китайської кухні. Будівля стала культовим місцем після того, як у 2011 році тут розмістився Fazenda Bar, а на нижньому поверсі певний час працювала бургерна.

Незвична двоповерхова будівля з круглими вікнами в центрі міста стала одним із центрів нічного життя, у «Фазенді» також виступали музиканти. Бар зачинився у 2015 році.

Фото: Сергій Ревенко.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.