У Києві можуть скасувати зупинку наземного громадського транспорту під час повітряної тривоги: Кличко доручив розглянути цю петицію

У Києві можуть скасувати зупинку наземного громадського транспорту під час повітряної тривоги. Відповідна петиція станом на 16 березня набрала 7227 підписів.

Автор петиції просить скасувати зупинку громадського транспорту під час повітряних тривог у столиці, оскільки через це багато людей не встигають доїхати на роботу.

«Я вважаю, що треба скасувати зупинку громадського транспорту, оскільки це негативно позначається на людях, які не можуть доїхати банально з роботи додому чи навпаки, а якщо тривога більше 1 години, то що людям робити?! Якщо метро в Києві не скрізь є (і укриття банально немає або воно закрите)», – зазначив Михайло Куценко.

Віталій Кличко відповів на петицію на сайті Київської міської ради та доручив заступнику голови КМДА Петру Пантелеєву, директору департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслану Кандибору та постійній комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами розглянути звернення.

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.