У Києві експрацівник військкомату незаконно переплавляв призовників через кордон

У Києві викрили експрацівника військкомату, який разом з сином організував схему незаконного переправлення призовників через кордон. Про це повідомляє Київська міська прокуратура на своїй сторінці у Facebook.

За даними слідства, мешканець столиці та його батько, уродженець ростовської області рф, який є колишнім працівником військового комісаріату, у змові з іншими особами організували злочинну схему. За грошову винагороду вони обіцяли виготовити підроблені документи, які дозволяють такий виїзд в умовах воєнного стану.

Пропонувалось оформлення довідок військово-лікарської комісії, відповідно до яких «замовники» визнавалися непридатними до військової служби за станом здоров’я з подальшим їх виключенням з військового обліку.

Вартість виготовлення необхідних документів становила 6-7 тис. доларів США в залежності від стану здоров’я та наявності попередніх медичних документів у військовозобов’язаних осіб.

Фальсифікацію медичних документів з історіями захворювань та діагнозів  здійснювали залучені до протиправної схеми працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також лікарі.

Організаторів схеми затримали за вчиненням злочину після отримання грошових коштів. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Фото: Київська міська прокуратура

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.