нарада

У КОВА відбулося засідання робочої групи з моніторингу діяльності та перспектив розвитку закладів культури Київської області: деталі

В Київській обласній військовій адміністрації провели засідання робочої групи з моніторингу діяльності та перспектив розвитку закладів культури регіону. Про це пише пресслужба КОВА.

У заході взяли участь директорка Департаменту культури та туризму КОВА Анна Куценко і директор Департаменту містобудування та архітектури Ярослав Янович. Київську облраду представляли заступниця голови КОР Тетяна Семенова, заступник керуючого справами-начальник управління з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства апарату КОР Олексій Головін і голова комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії КОР Олена Шуст. Також були присутні представники музейних закладів області.

Учасники заходу обговорили низку питань, що стосуються роботи музеїв Київщини. Зокрема, про перспективу створення та можливості наглядової ради музеїв, а також діяльність опікунських рад.

Анна Куценко розповіла про потребу залучення грантових ресурсів та коштів для втілення музейних проєктів. Крім того, вона наголосила на доцільності створення місця-пам’яті героїв-захисників України в селі Мощун Бучанського району та його значення для наступних поколінь.

Ще одним питанням було запровадження єдиної комунікаційної стратегії, а саме: нових підходів до комунікації та стратегічного планування діяльності музейних закладів.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.