Київ: ремонт доріг і мостів

У КМДА розповіли, які київські мости та дороги цьогоріч відремонтують

Цьогоріч у Києві відремонтують ключові інфраструктурні об’єкти. Серед них — Південний, Північний мости та кільцева дорога в сторону Одеси. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

Як розповів Кандибор, минулого року на Південному мосту замінили 18 деформаційних швів. Цього року проводять такі ж роботи. Міст є обмеженим для руху транспорту, тому з’явилася можливість виконати повноцінний ремонт.

На Північному мості через середню завантаженість на 300% планують відремонтувати асфальтове покриття. Також проведуть ремонт мосту на Олени Теліги — у сторону Подолу. Окрім цього, кільцеву дорогу в сторону Одеської траси обіцяють відремонтувати до кінця року. 

Цьогоріч, у жовтні, мають закінчити будівництво від вулиці Богатирської до Оболонського проспекту. Також в середині 2024-го мають завершити будівництво Шулявської розв’язки. 

Цього року заплановані ремонти ще таких доріг: проспекту Івасюка (у минулому Героїв Сталінграда), вулиці Скоропадського (Льва Толстого) з ремонтом шляхопроводу біля залізниці, вулиці Шумського, Трускавецьку, Татарську, Ентузіастів.

Фото: із відкритих джерел.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.