Сплата проїзду після тривоги

У КМДА розповіли, чи треба вдруге сплачувати за проїзд після відбою тривоги

Після відбою сигналу повітряної тривоги не потрібно повторно сплачувати за проїзд. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зокрема, це стосується комунального наземного транспорту. Контролери будуть попереджені та отримають відповідні інструкції.

«Після відбою повітряної тривоги пасажири зможуть продовжити рух у тому ж транспортному засобі або скористатися наступним. Повторно сплачувати проїзд у комунальному транспорті після відбою тривоги не потрібно», — зазначив Поворозник.

Також після отримання сигналу про повітряну тривогу трамваї довозитимуть пасажирів до найближчої зупинки. Автобуси та тролейбуси — до найближчої зупинки або розширення проїжджої частини. 

Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Пасажири, що не встигнуть повернутися до транспорту, зможуть скористатися наступним. Сплачувати за проїзд повторно не треба в обох випадках.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомили, що громадський транспорт у разі тривоги довозитиме пасажирів до найближчого укриття.

Фото: КП «Київпастранс».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці та в Telegram-каналі.