У Київській міській раді хочуть ліквідувати Центр трансплантації кісткового мозку

Київська міська рада планує реорганізувати Комунальне некомерційне підприємство (КНП) «Дитяча клінічна лікарня №8 Шевченківського району» та КНП «Центр трансплантації кісткового мозку». Про це повідомив голова правління ГО Національний рух «За трансплантацію» Юрій Андреєв.

За його словами, у столичної влади в планах побудувати новий центр, але це тільки на словах. А поки колективу центру запропонували почекати в іншій старій будівлі.

«Саме в цю «новітню» будівлю на третій поверх, київська влада планує перенести центр трансплантації кісткового мозку….. Десятиліттями за кошти киян будували Центр трансплантації, створювали стерильні бокси. Міжнародні організації вклали сюди шалені кошти. А тепер лікарів і пацієнтів хочуть просто викинути! По версії КМДА – це оптимізація», – зазначив Андреєв.

На зображенні може бути: небо

Він додав, що Центр трансплантації об’єднують із центром нефрології, проте такого не роблять у жодній області чи місті.

«Жодного паперового підтвердження, фінансових розрахунків не бачив. Тож маю великий сумнів, що міфічні плани будуть виконані. Бачу лише, що Центр трансплантації об’єднують із центром нефрології, чого немає у жодній області чи місті. А це означає, що всі бюджетні кошти будуть іти на Центр нефрології, а центр трансплантації кісткового мозку стане звичайним відділенням. Відповідно бюджетне фінансування відділу ТКМ буде в рази меншим», – пояснив Андреєв.

Тому Андреєв закликав депутатів Київської міської ради перенести розгляд цього питання.

Фото: Юрій Андреєв

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.