У Києві викрили директора держустанови, що забирав собі гроші з оренди приміщень Науково-дослідного інституту

У Києві викрили директора держустанови, що здав в оренду під секонд-хенд приміщення Науково-дослідного інституту. Про це повідомляє поліція Києва на своїй сторінці у Facebook.

«Наприкінці січня 2023 року з метою розширення здійснення своєї господарської діяльності, місцевий підприємець почав підшуковувати складські приміщення на території міста Києва. Натрапивши на оголошення про здачу відповідного варіанту на території Науково-дослідного інституту, де здаються в оренду складські приміщення, чоловік дізнався у посадовця, що оренда буде становити 60 тисяч гривень на місяць», – поділилися у поліції Києва.

Однак, як додали у пресслужбі, така ціна для підприємця була завеликою, тому після перемовин посадовець погодився знизити вартість оренди, однак попросив оплатити одразу за два місяці, а саме 90 тисяч гривень.

Чоловіки домовились про зустріч, на якій клієнт передав чиновнику аванс у сумі 10 тисяч гривень та документи для укладання договору. А через деякий час зловмисник одержав грошові кошти у сумі 80 тисяч гривень як другу частину від загальної суми для себе, поза документацією підприємства.

Фігуранту загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Фото: поліція Києва

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.