У Києві не планують скорочувати комендатську годину

Київська міська військова адміністрація поки не бачить підстав для скорочення тривалості обмеження комендантської години. Про це начальник Київської МВА Сергій Попко сказав у коментарі «Громадському».

Петиція із закликом скоротити в Києві комендантську годину з 00:00 до 5:00 набрала необхідну кількість голосів. Проте влада її так і не пітрдримала.

«Наразі тривалість комендантської години у столиці обґрунтована вимогами безпеки громадян і сприяння виконанню бойових чи службових завдань ЗСУ та правоохоронців. КМВА регулярно переглядає питання тривалості комендантської години», — наголосив Попко.

Також він додав, що скоротити її можна буде лише після того, як військові отримають для цього всі підстави: гарантії безпеки населення, можливість виконувати оборонні заходи, службові, бойові завдання тощо.

«Війна не закінчилася. Загрози для столиці та її мешканців досі існують. І якщо Київ з кожним місяцем стає дедалі безпечнішим – то це заслуга всіх структур, сил і відомств, які щоденно працюють задля вашої безпеки! І якщо для захисту і спокою людей нам потрібно буде дотримуватися визначеної комендантської години – ми будемо це робити», — запевнив начальник КМВА.

Наразі тривалість обмеження на нічне пересування вулицею вже скорочували у кількох областях: на Львівщині, Житомирщині, Миколаївщині, Рівненщині, Одещині та Волині (з 00:00 до 05:00). На Харківщині та Полтавщині тривалість зменшили до 6 годин (з 23:00 до 05:00).

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.