Джерело:

2 Бер, 16:26

331

У Києві можуть знову почати вимикати світло: коли й чому

До Києва можуть повернутися відключення електроенергії через серйозне потепління. Про це повідомив екс-міністр енергетики України та голова наглядової ради «Київенерго» Іван Плачков.

«Незважаючи на масований ракетний обстріл, енергосистема країни впоралася з викликом. У той же час значні пошкодження енергосистеми вимагають бережливого користування, а нестача світла може статися влітку. Адже включатимуться додаткові прилади – кондиціонери, холодильники – це також може спричинити дефіцит. Енергетикам вже потрібно готуватися до ремонту обладнання та наступного осінньо-зимового максимуму. Вже думають про можливість експорту електроенергії, щоб заробити гроші на відновлення енергосистеми. Але це досить короткий період. Про економію електроенергії забувати не варто, як і про 100% оплату послуг», – ідеться в повідомленні.

З лютого в Києві та області перестали вимикати світло за графіками, адже вдалося досягнути режиму відсутності дефіциту. Проте ризики таких відключень зберігаються щодня через можливість перевантаження системи та аварійні ситуації.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.