У Кагарлицькому районі тероборонівці побили 15-річного хлопця (фото)

27 серпня о 22:55 у Кагарлицькому районі тероборона зупинила на дорозі додому 15-річного жителя села Халча Андрія Сегіда. Про це повідомляє Віра Губанова у місцевій групі «СВОБОДА Кагарличчини» у Facebook.

«Вони впізнали мешканця села Халча – 15-річного хлопця Андрія Сегіда і зраділи тому, що ось зараз настав їх зірковий час і вони з лихвою доведуть усім, як вони «служать» Україні, як вони дбають за виконанням умов обмеження пересування мирними жителями в період воєнного стану та яких страшних зусиль та пожертв їм вартує «надважка» робота у теробороні на території, де жодного дня протягом 6-ти місяців не відбувалися бойові дії, а той, хто їх організував отримали нагороди за прекрасну організацію ТрО Кагарличчини!» — пише активістка.

За її словами, охоронці громади замість того, щоб захищати мирне населення, почали лаяти та принижувати хлопця та батька юнака за активну громадянську позицію. Вона повідомила, що закінчилося все побиттям неповнолітнього Андрія.

«Закінчилося оце «служіння народові Кагарличчини» побиттям хлопця Андрія і звати цього покидька, який вдарив його в обличчя, Олександр Білик», — повідомила вона.

Після такого випадку, активістка закликала мешканців громади об’єднатися, щоб покарати тих, хто в той вечір без жодних підстав затримав Андрія, а також, щоб схожі ситуації не траплялися з іншими дітьми.

Спираючись на слова Віри Губанової, до Єдиного реєстру досудових розслідувань вже внесена справа за фактом завдання тілесних ушкоджень на блокпосту за номером кримінального впровадження: 12022116430000070.

Фото: AFP / Scanpix.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.