У Кагарлицькій міськраді пройшла онлайн-зустріч із керівництвом муніципалітету французького міста Лібурн: деталі

У Кагарлицькій міській раді відбулася онлайн-зустріч із керівництвом муніципалітету французького міста Лібурн на чолі з мером Філіппом Буіссоном. Про це повідомляє пресслужба Кагарлицької міської ради.

Зазначається, що Кагарлицький район представляли міський голова Олександр Панюта, заступники міського голови Ігор Будюк та Іван Семцов, начальник відділу економіки та інвестицій Олена Вовк та головний спеціаліст цього відділу Оксана Федорченко та журналісти місцевих ЗМІ.

«За посередництва менеджерів Програми «Мости довіри» відбувся продуктивний діалог, у ході якого після взаємообміну презентаціями, які представили Філіпп Буіссон та Олександр Панюта, було досягнуто домовленості про майбутній візит у Кагарлик мера міста Лібурн на чолі з делегацією для надання необхідної гуманітарної допомоги нашій громаді, у тому числі для потреб внутрішньо переміщених осіб та міських служб, які утримують критичну інфраструктуру», — йдеться в повідомленні.

Також планують в перспективі укласти Меморандум про тривалу плідну співпрацю в різних галузях, яка зможе принести обопільну користь.

Фото: Кагарлицька міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.