У Кагарлицькій громаді відбулося перше засідання міськради в цьому році

4 січня відбулося 31 засідання сесії Кагарлицької міської ради під головуванням Олександра Панюти. Це перше сесійне засідання 2023 року. Про це повідомляє пресслужба Кагарлицької міської ради.

Відомо, що участь у сесії взяв перший заступник голови Обухівської районної військової адміністрації Сергій Фесенко. Депутатами було внесено необхідні зміни до бюджету-2023, зокрема за рахунок вільного залишку коштів передбачили погашення кредиторської заборгованості з минулого року.

Також було зарезервовано гроші на проєктування і спорудження  додаткової котельні для забезпечення теплопостачанням об’єктів соціальної сфери. Виділено необхідні кошти на транспортування теплової енергії для багатопрофільної лікарні. Окремим рішенням виділено матеріальну допомогу матері загиблого фронтовика (проєкти рішень було ґрунтовно опрацьовано перед тим на засіданні бюджетної комісії).

«Обранці громади врегулювали питання щодо транспортування теплової енергії та передачі з балансу на баланс деяких матеріальних цінностей (насосного обладнання, сміттєвих баків тощо)», — додали у повідомленні.

Фото: Кагарлицька міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.