У Кагарлицькій громаді відбулося чергове засідання оперативного штабу: деталі

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 20 січня провів чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади. Про це пише пресслужба Кагарлицької міської ради.

Зазначається, що ситуація у Кагарлицькій громаді є стабільною, але досі тривають відключення електроенергії. Енергетики працюють над покращенням стану мереж та планують перехід до більш стабільного графіка відключень. Актуальним залишається питання економії енергоресурсів.

«Завершився період традиційних Новорічно-Різдвяних свят, активізуються зусилля щодо благоустрою, забезпечення населення громади всіма необхідними послугами. У робочому режимі функціонують установи медицини, освіти, культури, комунальні і соціальні служби. Усі підприємства, організації, установи комунальної власності, підрозділи міської ради готують звіти про свою діяльність протягом минулого року», — йдеться у повідомленні.

Фото: Кагарлицька міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.