У кагарлицькій бібліотеці проходить виставка картин «Журба з красою обнялася»

Центральна бібліотека Кагарлика експонує виставку картин «Журба з красою обнялася», яка присвячена дню захисників та захисниць України. Про це повідомили у Кагарлицькій міській раді.

На виставці представлено 12 полотен нашої землячки, кагарличанки Яни Семенюк.

«Яна не навчалася художнього мистецтва в спеціальних школах чи гуртках. Але малювати почала з раннього дитинства, бо дуже цю справу любить. І це їй чудово вдається. Працює молода художниця різними матеріалами, а в тематиці віддає перевагу пейзажам. Тому й для самої мисткині стало приємною неочікуваністю, коли на картинах почали з’являтися люди», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що виставка в бібліотеці в Кагарлику має назву «Журба з красою обнялася», адже у картинах тісно переплелися рідна Україна та страшна війна, що в ній вирує.

«Картини Яни містять настільки багато символічних деталей, що можна годинами розглядати кожну і при цьому знаходити щось нове й нове. У них любов, віра в нашу перемогу, молитва, воїни, жінки і діти, Київ, Карпати й український Крим, ангели Небесної Сотні та мужні захисники й захисниці сьогодення», — зазначили у пресслужбі.

Також нещодавно виставку відвідали учасники Кагарлицької ТрО. Чоловіки захоплено розглядали картини та ставили питання їх авторці.

Фото: Кагарлицька міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.