моніторинг

У громадах Фастівського району провели моніторинг стану надання соціальних послуг населенню

Моніторингова група на чолі із заступником голови Київської ОВА Сергієм Білецьким за участю директора Департаменту соціального захисту населення Ігоря Мещана та керівниці Служби у справах дітей та сім’ї Ірини Антошко побувала в закладах соціального захисту населення Фастівської і Томашівської громад. Про це повідомили у пресслужбі КОВА.

Мета виїзних заходів – вивчити спроможність громад у забезпеченні жителів якісними соціальними послугами, підвищити доступ до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшити охоплення послугами вразливих груп населення. Мова йде про літніх людей, осіб з інвалідністю, дітей, які потребують особливої уваги, сімей із дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У Фастові представники делегації відвідали Гуманітарний штаб. У ньому вимушені переселенці та фастівчани можуть отримати продукти, засоби гігієни, одяг та інші необхідні речі люди, яких найбільше потребують.

Також представники адміністрації відвідали військовий інноваційно-реабілітаційний центр «Родина 4.5.0», який надає всебічну підтримку військовослужбовцям та їхнім родинам.

У межах візиту учасники моніторингової групи провели нараду з керівництвом та соціальними службами Фастівської громади.

У Томашівській громаді відвідали Центр надання соціальних послуг, при якому функціонує стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання. Відділення створене для громадян літнього віку та осіб з інвалідністю, які страждають на хронічні захворювання та потребують постійного стороннього догляду.

Крім того, побували в притулку для осіб, які постраждали від домашнього насилля, та є місцем компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Під час візиту учасники моніторингової групи обговорили роботу Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, охоплення соціальними послугами віддалених населених пунктів громади, наближення надання послуг до місця проживання людей, розширення спектру таких послуг у територіальній громаді та інші нагальні питання.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.