У гостомельській громадській організації «Дівчата» шукають співробітників

Громадська організація «Дівчата» відкрила 4 нові вакансії у Гостомелі. Про повідомили на сторінці ГО у Facebook.

Для центру протидії гендерно зумовленому насильству, який ГО «Дівчата» відкриє у Гостомелі спільно з організацією International Medical Corps, шукають:

  • Адміністратора. Посада передбачає роботу за повним офісним графіком. Вимога – вища освіта.
  • Юриста. Посада передбачає часткову (50%) зайнятості. Вимога – вища профільна освіта, досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років.
  • Психолога. Посада передбачає часткову (50%) зайнятості. Вимога – вища профільна освіта, досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років.
  • Соціального працівника. Посада передбачає часткову (50%) зайнятості. Вимога – вища профільна освіта, досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років.

Робота за усіма вакансіями передбачена фізично у локації в центрі міста Гостомель.

Наголошують, що наявність ФОП із відповідними КВЕДами буде перевагою.

Просять подавати резюме, що містять опис отриманої освіти та попереднього досвіду роботи, на пошту до 27 вересня включно.

«ГО «Дівчата» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку», – зазначено на сторінці ГО.

У разі заключення трудового договору з відібраним кандидатом, він/вона будуть зобов’язані підписати етичний кодекс ГО «Дівчата».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.