У Гостомелі підписали меморандум про співпрацю з французькою компанією: відбудують школу, дитячий садок та 6 житлових будинків

Київська ОВА спільно з Міністеркою закордонних справ Франції Катрін Колонною та представниками компанії «Neo Eco» підписали меморандум про відбудову військового містечка в Гостомелі. Про це повідомив Олексій Кулеба.

За словами очільника громади, місто-герой Гостомель є одним із найзруйнованіших населених пунктів Київщини, що потребує відновлення.

«Французька компанія «Neo Eco» спеціалізується на повторному використанні відходів будівництва. Раніше представники компанії вже відвідували населені пункти Київщини, що постраждали від бойових дій. А сьогодні в Гостомелі ми підписали меморандум про співпрацю. У рамках співробітництва компанія планує відбудувати 6 житлових будинків, школу та дитячий садок. Пошкоджені бетонні конструкції будуть демонтовані, після чого матеріали перероблять за підтримки французької компанії і згодом зведуть нові екооб’єкти. У Гостомелі вже почався демонтаж будинків.Вдячний партнерам за те, що цей пілотний проект буде реалізований саме на Київщині та стане прикладом для масштабування на всю Україну», — розповів Олексій Кулеба.

Фото: Олексій Кулеба.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.